Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
CZAS DO NAJBLIŻSZEGO STARTU: 2018 UCI Granfondo World Championships:

APTEKI GEMINI - PODZIĘKOWANIE


Sieć Apteki Gemini należy do rodzinnej, dynamicznie rozwijającej się firmy o ugruntowanej pozycji na rynku. To firma, która poza swoją doskonałą działalnością biznesową jest również obecna w sporcie.

Pragnę serdecznie podziękować Szefom firmy, którzy zaproponowali mi współpracę. Dzięki uprzejmości Właścicieli, Apteki Gemini zostały moim sponsorem w całym roku 2013. Jestem bardzo wdzięczny za bezwarunkowe wsparcie, które otrzymałem w tym czasie. Pozwoliło mi ono na doskonałe przygotowanie do sezonu, sfinansowanie zgrupowań, zakup wysokiej klasy sprzętu, jak również na odległe podróże i starty w licznej ilości zawodów. Każdy sportowiec ma świadomość jak bezcenna jest pomoc Sponsora, aby ze spokojem skupić się na realizacji celów sportowych. Z wdzięcznością, przez cały sezon ciężko pracowałem, aby stając na podium dumnie reprezentować Apteki Gemini.

Patrząc na zgromadzone w tym roku puchary z przyjemnością stwierdzam, że właśnie to Logo przyniosło mi pomyślność, tak potrzebną w odnoszeniu sukcesów na trasach kolarskich.

Jeszcze raz ogromnie dziękuję firmie Apteki Gemini za możliwość współpracy.