Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
CZAS DO NAJBLIŻSZEGO STARTU: 2018 UCI Granfondo World Championships:

Chorwacja

Właśnie skończyliśmy pierwszy micro cykl treningowy. Po dniu przerwy, lub lekkiego treningu jutro rozpoczynamy drugi cykl w którym zwiększamy delikatnie obciążenie oraz dystans. Na weekend wstępnie mamy zaplanowane około 10h treningu. Może dla niektórych może być to nie wiele, ale pamiętajmy że jesteśmy tutaj wszyscy amatorami, trenującym z pasji a nie będącymi w ekipach zawodowych.
Na zgrupowaniu jesteśmy w 13 osób, reprezentujących zróżnicowany poziom, ale ludzi których łączy dokładnie to samo czyli miłość do kolarstwa.  Dlatego wszystkie treningi są wykonywane z uśmiechem, a przy okazji mamy idealne warunki pogodowe, oraz piękne szosy do wykonywania założonych jednostek treningowych.
Chciałbym jeszcze dodać bardzo ważną uwagę do tej krótkiej relacji z wyjazdu, osoby który tu przyjechały stanowią niesamowitą mieszankę osobowości. Od każdego można dowiedzieć się czegoś ciekawego, przez co cała ekipa stanowi super zgraną paczkę, gdzie wszyscy wymieniamy się między sobą doświadczeniami. Każdy prezentuje do tego wybitne umiejętności kulinarne, a wspólne posiłki stanowią bardzo ważny element integracji. 
Dzięki Panowie za wspaniałą dotychczasową atmosferę !!

2012-03-09 16_22_18

Relacja również poniżej:

http://bikeacademy.pl/1/27/29/141/Aktualności-Chorwacja-Vodice-część-I