Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
CZAS DO NAJBLIŻSZEGO STARTU: 2018 UCI Granfondo World Championships:

Happy New Year !!

Czas podsumowań

Rok 2015 był dla mnie jako zawodnika niezwykle udany. Postawiłem na starty szosowe i zrealizowałem wszystkie zakładane cele. Jednocześnie nie zaniedbałem MTB ani Cyclocrossu. Szczególnie cieszą mnie wyniki z Mistrzostw Polski w Maratonie, gdzie jako najstarszy rocznik w kategorii zdobyłem tytuł MP w kat. Masters I oraz brązowy medal podczas Mistrzostw Polski w Cyclocross, w tej samej kategorii. Podsumowując: 29 startów: 2 x 6 miejsce, 5 x 4 miejsce, 5 x 3 miejsce, 4 x 2 miejsce, 13 x 1 miejsce. Rok zamykam 32 Watami na progu więcej niż w tym samym okresie 2014. To daje mi jeszcze większą motywację do cięższej pracy w ramach przygotowań do startów kolejnego sezonu.

Kończący się rok był dla mnie wyjątkowy również z pozycji trenera. Większość moich Zawodników wykonała wspaniałą pracę, cały czas podnosząc swój poziom. Niewiarygodnym uczuciem jest duma z Podopiecznego, który sukcesywnie robi progres poprawiając swoją kondycję i wyniki. Na wyróżnienie zasługą wszyscy, szczególnie Ci którzy trenują w mrozie i ciemnościach, będąc po pracy, dyżurach, godząc obowiązki rodzinne nie zawodząc najbliższych. Mam szczęście współpracować ze wspaniałymi Pasjonatami. 
Bardzo, bardzo Wam dziękuję za miniony rok, zaufanie i serce do sportu!

Wszystkim moim Zawodnikom, Sponsorom, Rywalom, Kibicom i Czytelnikom życzę w Nowym Roku zdrowia i wytrwałości w realizacji celów i postanowień!

G0045823