Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
CZAS DO NAJBLIŻSZEGO STARTU: 2018 UCI Granfondo World Championships:

Konkurs i mamy już pierwszych zwycięzców

Ogłaszam mały konkurs, do wygrania będą Książki o wiadomej nam wszystkim tematyce. Książki wydawnictwa inne spacery  Co jakiś czas będę umieszczał pytanie, na które trzeba będzie podać prawidłową odpowiedź. Decydować będzie kolejność odpowiedzi oraz polubienie strony, jeśli wcześniej tego nie zrobiliście. Odwiedzajcie moją stronęBogdziewicz.com oraz FP na FB no i bądźcie czujni, już dziś padnie pierwsze pytanie. 

Krótkie informacje: na pytania odpowiadamy na moim FP na Facebooku, każda osoba może udzielić  tylko jednej odpowiedzi, czas trwania do jutra tj niedziala do godz. 20.00, wygrywa osoba która udziela pierwsza,  prawidłowej odpowiedzi, "lubi" mojego FP lub www. W tej edycji zwycięzca ma możliwość wybrania dwóch książek z listy, którą dostanie ode mnie. Książki będą wysłane przeze mnie, lub odbiór osobisty na terenie Trójmiasta.

Pytanie brzmi:
W jaki sposób niektórzy zawodnicy, również Lance Armstrong sprawdzają czasami ilość tkanki tłuszczowej u swoich przeciwników ? 

Pierwszę edycję konkursu wygrał Michał Kucewicz - Gratulacje !! Nie podał on najszybciej odpowiedzi, ale zgodnie z regulaminem podał ją na FP Boogdziewicz.com i podał prezecyjną odpowiedź. 
Nie mniej jednak nagrodę również otrzymuje Tobiasz Kulikowski, który odpowiedź podał jako pierwszy, ale na moim profiu na FB - Michał Bogdziewicz. 

Gratuluje Nagród ! dziś otrzymają listę książek do wybrania na priv.
Dziękuję wszystkim, bo praktycznie wszyscy udzielali bardzo dobrych opowiedzi :)
Następna edycja konkursu już niebawem.

Pozdrawiam
Michał