Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem
CZAS DO NAJBLIŻSZEGO STARTU: 2018 UCI Granfondo World Championships:

MARATON MTB KOCIEWIE SZLAKIEM 2015Maraton zorganizowany przez ludzi z wielkim sercem, pasjonatów, którzy jak się okazało wiedzą jak zrobić PRO wyścig.
Irek Migowski i Wojtek Hercke wraz z całym GK STG (Grupa Kolarska Starogard Gdański) wykonali kawał bardzo dobrej roboty. Super ułożona trasa w nocy została mocno przemoczona. Miejscami napotkaliśmy bardzo głębokie błotne kałuże, ale też super single, na których naprawdę trzeba było się wykazać dużym kunsztem technicznym. Do tego nagrody i dużo zawodników, co przełożyło się na sukces całego wydarzenia.

Dystans 70 km i około 500m przewyższenia, start w miarę spokojny. Od pierwszych metrów czuję ADHD w nogach i co dziwne, sam kilka razy szarpię na hopkach. Po pierwszej selekcji pozostaje w grupie około 6-8 zawodników. Przemek Ebertowski łapie kapcia, co niestety eliminuje go z walki o zwycięstwo. Po wjechaniu w jeden z ciekawszych singli, mocno urozmaiconych podjazdami i błotnymi zjazdami, moje mocne tempo wytrzymuje już tylko Bartek Banach i Piotr Rzeszutek. Dzięki tej akcji możemy spokojnie jechać swoje i wyregulować silniki na pracę ekonomiczną. Wzorowa współpraca i jedziemy dalej. Na drugiej rundzie w tym samym miejscu zostaje ze mną już tylko Bartek. Podziwiam, że dzień po ½ Ironman-a w Suszu można mieć jeszcze siły na jazdę na takich obrotach !! Na ostatnich km do mety udaje mi się nieznacznie odjechać Bartkowi i wygrywam cały wyścig Open. Bartek dojeżdża drugi i wygrywa swoją kategorię.Podtrzymuje dobrą passę, po raz trzeci z rzędu wygrana na wyścigu :)

Pełne wyniki:
http://elektronicznezapisy.pl/system/pdfs/740/original/mega.pdf?1435510121

Dziękuję Organizatorowi za zaproszenie i czekam na kolejną edycję!

Następny start to Krokowa.

Do zobaczenia :)

fot:
Tomasz Kaczorowski
Krzysztof Reca
Tomasz Rogalski