Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Coaching

Moje motto to ‎"Motywacja nie zaniesie Cię zbyt daleko, jeśli nie masz nóg"
Jeżeli jesteś na tej stronie to znaczy, że motywację już masz, a teraz ja pomogę Ci zadbać o mocne nogi, które zaniosą Cię jeszcze dalej niż chcesz!
 
Wierzę, że dobrze ułożony indywidualny trening umożliwi każdemu osiągnąć wymarzone wyniki sportowe. W swojej pracy nie korzystam z gotowych planów opracowanych przez program komputerowy. Każdego podopiecznego prowadzę indywidualnie. We współpracy ze mną otrzymujesz bieżący, efektywny plan treningowy, który stawia ambitne wyzwania, ale nadal dopasowane do Twoich aktualnych możliwości fizycznych i czasowych. Dzięki temu będziesz wiedział/a jak pracować ciężko, ale bezpiecznie dla Twojego zdrowia. W przypadku zawodników prowadzę trening w oparciu o pomiar tętna, pomiar mocy i badania wydolnościowe, nastawiony na starty ustalone na dany sezon.
 
Sam będąc pasjonatem i zawodnikiem wiem jak ważna jest motywacja. Często nasz zapał kończy się po kilku treningach. Jesteśmy znużeni, obolali i stwierdzamy, że dana dyscyplina nie jest dla nas. Swoich podopiecznych prowadzę tak, aby ich motywacja rosła wraz z rozwojem naszej współpracy. Dopasowuję obciążenia treningowe w sposób urozmaicony, kontrolując by nie doszło do przetrenowania i wypalenia. Dzięki skutecznym planom moi zawodnicy robią znaczące postępy i odnoszą sukcesy co staje się motywacją samą w sobie.
 

Osoby z mniejszym doświadczeniem chętnie wspieram we wszelkich aspektach kolarstwach takich jak dobór sprzętu, odzieży, nowinek technicznych czy startowych.

 

DSC09267

 

76C52532-D92D-4B67-9906-3F0CBF423D7B

DSC08754